Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Xlase – redukcja trądziku

Bezinwazyjny zabieg laserowy Xlase – redukcja trądziku działa antybakteryjnie i oczyszczająco, ma również nieoceniony wpływ na niwelowanie i powstrzymywanie procesu powstawania blizn potrądzikowych, będących jednym z najbardziej niewdzięcznych efektów towarzyszących zmianom skórnym o hormonalnym lub bakteryjnym podłożu.

Długość i częstotliwość fal stosowanych podczas zabiegu Xlase – redukcja trądziku niszczy bakterię Propionibacterium acnes – głównego winowajcę wywołującego trądzik młodzieńczy (badania wykazują, że aż 80% przypadków tej dolegliwości wiąże się z obecnością bakterii tego szczepu). Oddziaływanie dłuższych fal prowadzi do podniesienia temperatury skóry właściwej (poprzez rozgrzanie wody wchodzącej w jej skład), dzięki czemu zmniejsza się rozmiar gruczołów łojowych, co z kolei prowadzi do zredukowania wydzielanego sebum.

Zastosowanie terapii laserowej pobudza syntezę kolagenu, co sprawia, że skóra twarzy staje się jędrna, świetlista i optymalnie nawodniona. Zabiegi laserem Xlase zawdzięczają swój bezsprzeczny sukces najnowocześniejszym osiągnięciom technologii laserowej, która pozwala na przeprowadzenie terapii skoncentrowanej na określonym zadaniu bez ryzyka, że umiejscowione w pobliżu tkanki zostaną uszkodzone. Dzieje się tak dzięki selektywnej fototermolizie wykorzystywanej w trakcie terapii laserem Xlase. D

użym plusem wdrożenia tych technologii jest również skrócenie czasu trwania zabiegów laserowych do absolutnego minimum. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem X-LASE są stuprocentowo bezpieczne i bezbolesne, mają kojący i odprężający wpływ szczególnie na delikatną i wrażliwą skórę.

Twarz - 500 PLN
Szyja - 400 PLN
Twarz + Szyja - 700 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt - 900 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

TRĄDZIK