Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Lecznicze zabiegi dłoni i stóp

Dłonie i stopy to wizytówka dbałości o higienę i estetykę. Wypielęgnowanie i zdrowe oddziałują także na samopoczucie, stąd warto otaczać je troską i wykonywać profesjonalne zabiegi, które leczą schorzenia, usuwają zrogowaciały naskórek, odciski, pozbywając się nieprzyjemnej szorstkości skóry oraz często związanych z niewłaściwą pielęgnacją – nieprzyjemnego zapachu oraz nadmiernej potliwości. Warto podkreślić, że zabiegi wykonywanie na dłoniach i stopach nie zawsze mają cel jedynie upiększający, ale przede wszystkim – leczniczy.

Zabiegi lecznicze dla dłoni i stóp wykonywanie przez specjalistów w profesjonalnych salonach dają gwarancję bezpieczeństwa.

Tylko one, a także certyfikowany sprzęt i wysterylizowane narzędzia, gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort. Niektóre z zabiegów leczniczych dłoni i stóp wymagają powtórzenia, stąd konieczna jest profesjonalna diagnostyka na początkowym etapie.

W efekcie zabiegów leczniczych (podobnie jak kosmetycznych) skóra jest miękka, zadbana, bardziej elastyczna i nawilżona, bez szkodzących jej zrogowaceń, odcisków, zgrubień i innych dysfunkcji, a płytki paznokci bardziej kształtne i wypielęgnowane.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.