Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny to jest odmianą peelingu, polegającego na usuwaniu martwego naskórka poprzez nałożenie skórę mieszanki odpowiednio skomponowanej mieszanki substancji aktywnych.

Peelingi oczyszczają skórę głęboko i czasem wymagają czasu na rekonwalescencję, ponieważ występują po nich procesy łuszczenia naskórka. Konieczna jest także ochrona skóry przed słońcem. Głównym zadaniem peelingu chemicznego jest doprowadzenie do kontrolowanego usunięcia martwego naskórka, poprzez nałożenie specjalistycznych roztworów chemicznych, dobranych indywidualnie do rodzaju, potrzeb i stanu skóry.

Peelingi chemiczne są idealne dla osób posiadających blizny i widoczne przebarwienia oraz dla tych, których naskórek był nastawiony na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych.

W trakcie wykonywania zabiegu odsłonięte zostają nowe i świeże komórki, a usuwa się zbędną warstwę zniszczonej skóry. Peelingi chemiczne działają natychmiastowo i nie wymagają poświęcania czasu na rekonwalescencję, są więc idealne dla tych, którzy oczekują szybkich rezultatów, i którzy nie chcą rezygnować z codziennych obowiązków w związku z decyzją o wykonaniu zabiegu kosmetycznego.

Dzięki regularnemu stosowaniu kuracji peelingujących można w widoczny sposób zredukować zmarszczki i przebarwienia skórne, poprawić sprężystość i nawilżenie oraz w widoczny sposób odmłodzić i zrewitalizować skórę.

CENA: 370 - 620 PLN
  1. DermaQuest Peptydowy Peeling Biomimetyczny
  2. DermaQuest Peeling Mango
  3. DermaQuest Dyniowy Peeling
  4. DermaQuest Peeeling Vitamin C
  5. DermaQuest TCA
  6. DermaQuest Retinol C Infusion Peel
  7. DermaQuest Multiacid Peel
  8. DermaQuest Retexture Brite Peel
  9. Mediderma Azelac
  10. Mediderma Retises CT

Peelingi Chemiczne dobierane są indywidualnie przez Kosmetologa bezpośrednio przed zabiegiem. Cena uzależniona jest od rodzaju użytego produktu oraz od obszaru zabiegowego.

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA