Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Dermomedica Nano Frax

Nanoterapia jest bezbolesną i całkowicie bezpieczną metodą nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej za pomocą elektrycznej maszyny wyposażonej w kardridże z hipoalergicznymi tytanowymi igłami, która poprzez delikatne nakłucia buduje sieć mikro kanalików na różnych (zależnie od oczekiwanych efektów) warstwach skóry.

Zabiegi NanoFrax polegają na mechanicznej stymulacji naskórka, pozwalającej na przedostanie się do jego najgłębszych warstw dobranych odpowiednio składników odżywczych. NanoFrax to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia.

To bardzo skuteczna metoda podnosząca jakość i poziom nawilżenia, poprawiająca strukturę i koloryt skóry. Działa wzmacniająco i ujędrniająco, niwelując głębokie zmarszczki i przebarwienia. Jest rekomendowana skórze wrażliwej z mocnym unaczynieniem, poleca się ją również kobietom w ciąży i wszystkim tym, którzy nie mogą skorzystać z klasycznej mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

CENA: 590 -790 PLN
salon-cece-nano-01

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA