Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Naczynka

Skłonność do pojawiania się tzw. pajączków to tendencja skóry szczególnie wrażliwej. Początkowo niewielkie zmiany cery naczynkowej z czasem zmieniają się w obszary pokryte czerwonymi plamami, co daje poczucie dyskomfortu i nieładnie wygląda. Zdarza się, że pacjenci podejmują próby leczenia popękanych naczynek samodzielnie, co niestety rzadko kończy się sukcesem.

Kosmetyki i suplementy diety nie radzą sobie skutecznie z tym problemem. Mogą być co najwyżej wsparciem dla odpowiednich metod zwalczania skłonności do powstawania pajączków.

Konieczna jest interwencja zabiegami, których wspólną cechą charakterystyczną jest skuteczność.

Współczesna medycyna estetyczna radzi sobie doskonale z cerą naczynkową, ale dobór odpowiedniego sposobu walki z tym problemem powinien należeć do specjalisty. Po analizie stanu skóry, oceny umiejscowienia i rozległości zmian, wybiera on najbardziej dogodny sposób leczenia (laseroterapię, skleroterapię i in.) i rekonwalescencji. Zabiegi są całkowicie bezpieczne.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.