Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Xlase – Redukcja Rumienia

Zabieg Xlase – zamykanie naczynek niemal natychmiastowo usuwa niedoskonałości, gwarantując redukcję zaczerwienionych części skóry twarzy, szyi czy dekoltu, powstających w wyniku rozszerzenia się naczyń krwionośnych.

Zastosowanie kuracji umożliwia zamknięcie naczynek krwionośnych (tzw. pajęczynek) różnego typu, między innymi naczyniaka gwiaździstego czy wiśniowego, dodatkowo wyciszając i regenerując skórę.

Zabiegi laserem Xlase zawdzięczają swój bezsprzeczny sukces najnowocześniejszym osiągnięciom technologii laserowej, która pozwala na przeprowadzenie terapii skoncentrowanej na określonym zadaniu (takim jak na przykład usunięcie przebarwień skóry czy zamykanie naczyń krwionośnych) bez ryzyka, że umiejscowione w pobliżu tkanki zostaną uszkodzone. Dzieje się tak dzięki selektywnej fototermolizie wykorzystywanej w trakcie terapii laserem Xlase.

Dużym plusem wdrożenia tych technologii jest również skrócenie czasu trwania zabiegów laserowych do absolutnego minimum. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem Xlase są stuprocentowo bezpieczne i bezbolesne, mają kojący i odprężający wpływ szczególnie na delikatną i wrażliwą skórę.

Cena: 150 PLN / 1 Naczynko

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

NACZYNKA