Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Ujędrnianie

Wraz z wiekiem skóra twarzy traci swoją jędrność i elastyczność. Przyczyny tego mogą być też inne, niekoniecznie uwarunkowane upływem czasu. Predyspozycje genetyczne, wahania masy ciała, stres, nieodpowiednia dieta – wszystko to wpływa na utratę jędrności twarzy, a także – skłonności do opadania skóry (szczególnie policzków). Są to naturalne procesy, których nie da się zatrzymać, ale z pewnością można je spowolnić.

Współczesna medycyna estetyczna zna wiele sposobów na nawilżenie, ujędrnienie i nadanie skórze sprężystości, miękkości i gładkości.

Efekt „zatrzymania czasu” można uzyskać poprzez poddanie się bezpiecznym, bezbolesnym zabiegom, odżywiającym skórę i mięśnie twarzy, wygładzającym zmarszczki i pobudzającym tkanki do samodzielnych procesów rewitalizacyjno-regeneracyjnych.

Zabiegi ujędrniające skórę twarzy zyskują większą skuteczność, jeśli wsparte są odpowiednią dietą, profilaktyką usuwającą z organizmu nadmiary wody i toksyn. Dobór metody poprawy kondycji skóry jest kwestią indywidualną i każdorazowo powinien rozpoczynać się od konsultacji ze specjalistą.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.