Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs

Zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą Nouveau Lashes – ultranowoczesną i uznawaną za najdoskonalszą, w której rzęsa sztuczna o odpowiedniej długości i grubości doklejana jest do naturalnej sposobem 1:1. W ten sposób uzyskuje się spektakularny, a jednocześnie bardzo naturalny efekt – delikatny łuk lśniących i sprężystych rzęs, w którym te sztuczne są nie do odróżnienia od naturalnych.

Doklejane rzęsy wykonano z lekkiego syntetycznego jedwabiu, dlatego gwarantują wysoki komfort użytkowania. Pomimo delikatnej struktury sztucznej rzęsy, nie ulega ona odkształceniu, nie zmienia koloru i zachowuje piękny połysk. Wysoka jakość kleju gwarantuje trwałe umocowanie syntetycznej rzęsy na naturalnej do czasu wypadnięcia tej drugiej (cykl życia naturalnej rzęsy trwa ok. 4-6 tyg.). Ponieważ w miejscu utraconej rzęsy naturalnej wyrasta w krótkim czasie nowa, doklejanie sztucznych rzęs może odbywać się w miarę potrzeb.

ZAŁOŻENIE CENA: 220 - 290 PLN

Przebieg zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs Nouveau Lashes

To czasochłonna procedura, dlatego podczas przedłużania i zagęszczania rzęs klientka znajduje się w pozycji leżącej. Na każdą oczyszczoną rzęsę naturalną nakładana jest maleńka porcja kleju – bezwonnego, bezpiecznego dla oczu i delikatnej skóry wokół nich. Następnie doklejana jest jedwabna rzęsa – przy pierwszym zabiegu do każdej kolejnej naturalnej rzęsy.

Korzyści  z zabiegu przedłużania i zagęszczania Nouveau Lashes

  • 50% pogrubienia i zagęszczenia rzęs z zachowaniem całkowicie naturalnego wyglądu oprawy oczu.
  • 100% gwarancji na trwałość i komfort użytkowania.
  • Bezpieczeństwo dla oczu.
  • Możliwość doklejania rzęs wg potrzeb.
  • Zachwycająca oprawa oczu bez użycia maskary (jeśli jednak chce się pogłębić efekt, można użyć tuszu do rzęs).
UZUPEŁNIENIE CENA: 160 - 240 PLN