Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Zabiegi Antycellulitowe

Cellulit jest tym, czego przedstawicielki płci pięknej bardzo nie lubią. Może pojawić się właściwie w każdym wieku i u kobiet o różnych typach skóry czy sylwetki. Swoje źródło ma w złych przyzwyczajeniach cywilizacyjnych, jak np. siedzący tryb pracy, niewystarczająca aktywność fizyczna… Skłonność do powstawania cellulitu pojawia się również u osób z problemami hormonalnymi oraz u pań w okresie menopauzy.

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna znają sposoby na radzenie sobie z tego typu problemami.

Sposobów na walkę z cellulitem może być wiele – od masaży stymulujących samodzielną pracę skóry, po mechaniczne oddziaływanie na skórę, do zabiegów falami. Celem jest redukcja cellulitu przez poprawę przepływu krwi i limfy oraz usunięcie zrostów w tkance tłuszczowej.

Wybór odpowiedniej metody powinien być efektem konsultacji ze specjalistą, który po analizie stanu skóry pacjentki, dobierze odpowiedni, indywidualny program naprawczy. Zabiegi tego typu poza zwalczeniem cellulitu, dodatkowo ujędrniają skórę i modelują sylwetkę.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.