Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Diego Dalla Palma – Bioenergy

Włoska marka Diego Dalla Palma wprowadziła swój najnowszy program, nastawiony na zwalczanie niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności (Body Bioenergy). Według twórców tej metody ważną rolę w walce z cellulitem odgrywa umysł. Metoda ta stymuluje układy nerwowy, endokrynny i immunologiczny, które znajdują się w skórze oraz tkance tłuszczowej. Maksymalny efekt uzyskuje się przy przejściu całego procesu, uwzględniającego łączenie zabiegów kosmetycznych z odpowiednimi masażami.

W ofercie CeCe Beauty Clinic mamy 3 zabiegi:

  • Diego Dalla Palma Detox,
  • Diego Dalla Palma Cell Slim
  • Total Body Focus.

Każdy standardowo trwa 60 minut. U nas – 110min, gdyż oferujemy opcję z pełnym masażem. Cena to 390zł

Każdy specjalistyczny program rozpoczyna zabieg Detox, który intensywnie odtruwa tkanki. Cell Slim to program regeneracji tkanek, poprawy metabolizmu i jędrności skóry. Z kolei, Total Body Focus jest zabiegiem oddziałującym na cellulit przez specjalne działanie lipolityczne. Idealny dla kobiet w ciąży.

Metoda ma dużą skuteczność – wyszczupla, modeluje i ujędrnia.

Diego Dalla Palma Detox

Zabieg otwierający każdy specjalistyczny program. Intensywnie odtruwa tkanki, które są sztywne i słabo natlenione ze względu na nagromadzone toksyny. Jest doskonały dla osób, które chcą spróbować szybkiego a jednocześnie skutecznego zabiegu. Doskonałe rozwiązanie na  problemy ciężkich nóg, przetrzymywania wody oraz dla kobiet w ciąży.

Cena: 390zł
Czas trwania: 110min

Diego Dalla Palma Cell Slim

Program regeneracji tkanki, reaktywacja metabolizmu komórek oraz rzeźbienia ciała. Przeznaczony dla osób z cellulitem tłuszczowym czyli dla kobiet o jędrnym, mocnym ciele, potrzebujących miejscowego zadziałania na komórki tłuszczowe.

Cena: 390zł
Czas trwania: 110min

Diego Dalla Palma Total Body Focus

Zabieg łączący działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowaną otyłość. Sprawdza się szczególnie u kobiet po ciąży. Zabieg ten jest bardzo skuteczny i daje spektakularne efekty, ponieważ jednocześnie wyszczupla, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Nie ma więc zaczerwienionej skóry ani rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Cena: 390zł
Czas trwania: 110min