Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Rewitalizacja

Starzenie się skóry sprawia, że staje się ona z czasem coraz bardziej cienka, wiotka, traci elastyczność. Pojawiają się zmarszczki, które wraz z wiekiem pogłębiają się. Także kolor skóry się zmienia – zaczynają pojawiać się na niej liczne przebarwienia. Wiąże się to ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych i elastyny, a także spowolnionej aktywności fibroblastów.

Dlatego też osobom po 30. roku życia zaleca się zabiegi rewitalizujące, skoncentrowane na odmładzaniu, redukowaniu objawów starzenia, ogólnej poprawie kondycji skóry.

Rewitalizację zaleca się zarówno skórze, która starzeje się w sposób naturalny, jak również tej z problemami – zmianami potrądzikowymi, przebarwieniami, zasinieniami, pajączkami naczyniowymi, uszkodzeniami posłonecznymi itd.

Na zabiegi rewitalizujące skórę powinny także decydować się osoby narażone na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych, do których należą:

  • używki,
  • zanieczyszczenie powietrza,
  • niewłaściwa dieta,
  • stres,
  • niedospanie.

Zabiegi dobierane są w sposób indywidualny, po uprzednim zbadaniu przez specjalistę kondycji skóry i zdiagnozowaniu jej problemów. Są całkowicie bezpieczne.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.