Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Intraceuticals – Rejuvenate

Zabieg Intraceuticals – Rejuvenate jest rozwiązaniem idealnym dla każdego rodzaju cery, umożliwiającym ekspresowe wygładzenie, dotlenienie i odmłodzenie skóry, która już po pierwszym zastosowaniu odzyskuje swój dawny blask, jędrność oraz zdrowy i młody wygląd.

To nieinwazyjna i bezbolesna metoda polegająca na infuzji, opierająca się na łączeniu technologii hiperbarycznego tlenu z zastosowaniem specjalistycznych składników skutecznie regenerujących naskórek.

Zabiegi wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia z aplikatorem. Rozpylone wcześniej na skórę serum, w skład którego wchodzi przede wszystkim nisko- oraz wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, wprowadzane jest do głębszych warstw naskórka za pomocą czystego tlenu pod odpowiednim ciśnieniem.

Kuracja Intraceuticals – Rejuvenate odmładza i ujędrnia, hamuje procesy starzenia, wygładza i redukuje zmarszczki oraz bardzo silnie nawilża, poprawiając ogólną kondycję skóry. Cera odzyskuje witalność i równowagę, wygląda na odżywioną i optymalnie nawodnioną.

CENA: 600 PLN
salon-cece-intraceuticals-01
salon-cece-intraceuticals-02

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA