Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Zaffiro Termolifting

Innowacyjny zabieg Zaffiro Termolifting to idealna propozycja dla tych, którzy oczekują widocznych, natychmiastowych i trwałych efektów odmładzających bez poddawania się zabiegom chirurgicznym, doświadczania bólu oraz konieczności przechodzenia przez długotrwałe i męczące procesy związane z powrotem do zdrowia.

IR w bezpieczny i bezbolesny sposób wygładza i odżywia skórę. Głowica Zaffiro emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali. Powoduje to podgrzewanie i podrażnianie włókien kolagenowych. Sprawia to, że kurczą się one do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu.

Dodatkowo, Zaffiro stymuluje fibroblasty do wytwarzania zupełnie nowych włókien kolagenowych. Zawartość kolagenu w skórze wzrasta nawet o około 30%, a efekt odmłodzenia pogłębia się w ciągu kolejnych miesięcy po zabiegu.

Kuracja przynosi pozytywne i oczekiwane rezultaty w postaci młodej, jędrnej i rozświetlonej skóry pozbawionej zmarszczek i cieni. Zaffiro Termolifting jest propozycją dla wszystkich, tych, którzy cenią naturalne zabiegi odmładzające, bez udziału igieł i wypełniaczy.

zaffiro-03
zaffiro-04

Twarz

60 min
900 zł

Szyja

60 min
600 zł

Dekolt

60 min
800 zł

Twarz + Podbródek

60 min
1000 zł

Twarz + Szyja

90 min
1200 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

120 min
1500 zł

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA