Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

X-LASE Fotoodmładzanie

Zabieg termoliftingu X-LASE Fotoodmładzanie jest stosowany w celu zredukowania ilości i głębokości zmarszczek oraz odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy. Efekty zabiegu widoczne są niemal od razu. X-LASE Fotoodmładzanie likwiduje nie tylko ciężkie do usunięcia zmarszczki, ale także przebarwienia, plamy oraz rozszerzone naczynka.

Polega na doprowadzeniu wybranych warstw skóry do odpowiedniej temperatury, a następnie wybiórczego uszkodzenia termicznego jej struktur w celu pobudzenia jej do procesów naprawczych.

Zabiegi laserem X-LASE zawdzięczają swój bezsprzeczny sukces najnowocześniejszym osiągnięciom technologii laserowej, która pozwala na przeprowadzenie terapii skoncentrowanej na określonym zadaniu bez ryzyka, że umiejscowione w pobliżu tkanki zostaną uszkodzone. Dzieje się tak dzięki selektywnej fototermolizie wykorzystywanej w trakcie terapii laserem X-LASE.

Dużym plusem wdrożenia tych technologii jest również skrócenie czasu trwania zabiegów laserowych do absolutnego minimum. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem X-LASE są stuprocentowo bezpieczne i bezbolesne, mają kojący i odprężający wpływ szczególnie na delikatną i wrażliwą skórę.

Twarz - 700 PLN
Twarz + Szyja - 900 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt - 1100 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA