Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

X-LASE Resurfacing

Znacząca poprawa jakości naskórka, likwidacja głębokich zmarszczek i niedoskonałości oraz zwiększenie elastyczności skóry to efekty działania bezpiecznego i nieinwazyjnego zabiegu X-LASE Resurfacing, który stymuluje naturalne procesy gojenia, po uprzednim przeprowadzeniu kontrolowanego procesu uszkodzenia wybranych fragmentów naskórka i skóry właściwej, oraz prowokuje budowę nowych, zdrowych tkanek. Dzięki temu skóra staje się elastyczna, widocznie odmłodzona i zrewitalizowana. Wygląda na odświeżoną i zdrową.

Zabiegi laserem X-LASE zawdzięczają swój bezsprzeczny sukces najnowocześniejszym osiągnięciom technologii laserowej, która pozwala na przeprowadzenie terapii skoncentrowanej na określonym zadaniu bez ryzyka, że umiejscowione w pobliżu tkanki zostaną uszkodzone. Dzieje się tak dzięki selektywnej fototermolizie wykorzystywanej w trakcie terapii laserem X-LASE.

Dużym plusem wdrożenia tych technologii jest również skrócenie czasu trwania zabiegów laserowych do absolutnego minimum. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem X-LASE są stuprocentowo bezpieczne i bezbolesne, mają kojący i odprężający wpływ szczególnie na delikatną i wrażliwą skórę.

Twarz - 1200 PLN
Twarz + Szyja - 1500 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt - 1800 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

REWITALIZACJA