Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Bądź piękną mamą! 

Zabiegi dla kobiet w ciąży.

Ciąża oraz okres karmienia to szczególny czas dla kobiety – uwrażliwia na piękno, pozwala przyjrzeć się sobie, wsłuchać w swoje potrzeby, zadbać o samopoczucie. To także idealny moment dla ciała, by pielęgnować je w szczególny sposób. W uzyskaniu oczekiwanych efektów pomocne okazują się zabiegi kosmetyczne.

Te, które proponujemy z naszej oferty, są całkowicie bezpieczne – zarówno dla mamy, jak i rozwijającej się ciąży. Stosowanie zabiegów, takich jak np. Diego Dalla Palma Detox pozwala nie tylko usunąć nagromadzone w organizmie i skórze toksyny, ale także dają ulgę przy poczuciu tzw. ciężkich nóg i przetrzymywania wody.

Kobietom w ciąży zaleca się także 30-minutową serię Endermologii, która sprzyja redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki, usuwaniu głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu oraz ujędrnianiu. Dla uzyskania poczucia odpoczynku i relaksu przyszłe mamy mogą zdecydować się na Rytuały KANU.

Odprężające preparaty i techniki masowania ciała, które zapobiegają rozstępom i uelastyczniają skórę, pozwalają uzyskać harmonię ciała i ducha, co jest niezwykle istotne w czasie oczekiwania na potomstwo oraz po jego przyjściu na świat.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Ce-Ce Beauty Clinic

salon-cece-zabiegi-dla-kobiet-w-ciazy-01

Diego Dalla Palma Detox

Icoone

CENA: 300 PLN

Decleor Masaż Aromablend

CENA: 220 PLN

Saint- Molo Rytuał Madagaskar

CENA: 390 PLN

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.