Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Modelowanie Sylwetki

Zabiegi modelujące sylwetkę to rozwiązania wspierające procesy odchudzania, pozwalające zmienić wygląd tych partii ciała, w których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej (są to najczęściej ramiona, brzuch, biodra i uda). Walkę z niechcianym tłuszczem łatwo wygrać, decydując się na nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne modelowanie ciała.

Do modelowania ciała współcześnie używa się specjalistycznych i sprawdzonych laboratoryjne preparatów medycznych i kosmetycznych, a zabiegi traktuje się jako świetną alternatywę dla chirurgicznych sposobów pozbywania się tkanki tłuszczowej.

Zabiegi modelujące sylwetkę dobiera się indywidualnie, dokonując oceny stanu ciała i skóry. Niezależnie od wybranej techniki efekty są podobne – następuje zniszczenie komórek tłuszczowych i rozpoczęcie procesu ich wydalania z organizmu.

Stosowane metody są całkowicie bezpieczne, nie pozostawiają blizn oraz pozwalają szybko wrócić do normalnego, codziennego funkcjonowania. Zabiegi tego typu są skuteczniejsze, jeśli towarzyszy im odpowiedni tryb życia, dieta oraz dodatkowa pielęgnacja.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.