Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Przebarwienia

Przebarwienia to miejscowe zmiany na skórze, występujące w wyniku nagromadzenia się barwników. Zwiększona ilość melatoniny powoduje, że powstają na skórze różnej wielkości plamy. Przyczyny powstawania przebarwień mogą być różne – od genetycznych, poprzez hormonalne, pozapalne, polekowe aż do tych, które związane są z naturalnym starzeniem skóry. Zdarza się, że zmiany tego typu powstają na młodej skórze.

Współczesna medycyna estetyczna oraz kosmetologia w skuteczny i nieinwazyjny sposób radzi sobie z usuwaniem niepożądanych zmian pigmentacyjnych na skórze.

Istnieje szereg sposobów na usuwanie plam i przebarwień. Kosmetolog na podstawie analizy skóry i konsultacji z klientem dobiera odpowiedni zabieg. Istotnymi przesłankami do postawienia odpowiedniej diagnozy są: rodzaj barwnika, głębokość i rozległość zmian.

Stosowane do walki z przebarwieniami zabiegi są bezpieczne i w dużej części oparte na procesie złuszczania naskórka, aż do skóry właściwej – w przypadku głębokich przebarwień.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.