Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – Retinol C Infusion Peel

DermaQuest – Retinol C Infusion Peel to program przeznaczony dla skóry dojrzałej z tendencjami do przebarwień i poszerzających się naczyń krwionośnych (potocznie zwanych „pajączkami naczyniowymi”). Jest znakomitym remedium na widoczne oznaki starzenia się skóry, utratę jędrności i blasku oraz zmarszczki.

Sukces tej metody polega na połączeniu ze sobą witamin A oraz C w ich najbardziej aktywnej formie, co działa ujędrniająco na wrażliwą i skłonną do przebarwień cerę, a także wstrzymuje oraz cofa procesy starzenia się skóry.

W trakcie zabiegu DermaQuest – Retinol C Infusion Peel wykorzystywany jest między innymi retinol w czystej postaci oraz retinoidy w formie beta-karotenu pochodzącego z dyni, które pobudzają rozwój kolagenu i elastyny oraz wpływają pozytywnie na strukturę skóry, wyrównując jej koloryt i nadając jej blask. Witamina C (kwas L-askorbinowy) oraz kwas ferulowy (silny antyoksydant, w którego mocy jest zahamowanie procesu starzenia i odnowa) działają rozjaśniająco i gwarantują efekt natychmiastowego odmłodzenia.

Retinol-C-Infusion-Peel-DermaQuest_1
Twarz + Szyja - 490 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt - 620 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PRZEBARWIENIA