Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Diego dalla Palma – Whitelight

Diego dalla Palma – Whitelight to wieloetapowy zabieg kosmetyczny polegający na zastosowaniu profesjonalnych preparatów oczyszczających, rozjaśniających i odżywiających skórę twarzy, którego kluczowym elementem jest masaż ukierunkowany na przywrócenie skórze witalności oraz zdrowego i promiennego wyglądu.

Na pierwsze oznaki starzenia się skóry nie zawsze wpływa tryb życia, wiek czy geny. Nie bez znaczenia jest to, jak na co dzień dbamy o swoje ciało, nie wolno nam jednak zapominać o negatywnym oddziaływaniu środowiska zewnętrznego na kondycję naszej skóry. Zanieczyszczone powietrze oraz częste wystawianie twarzy na działanie promieniowania słonecznego (promieni ultrafioletowych) mogą uszkodzić strukturę naskórka, rozregulować produkcję melaniny, spowodować przebarwienia i zmatowić cerę. Z pomocą przychodzi zabieg Diego dalla Palma – Whitelight, ukierunkowany na działanie anty-starzeniowe, odbudowujące i rozświetlające skórę. Nie tylko usuwa plamy i przebarwienia, ale także hamuje procesy starzenia i utrudnia powstawanie przebarwień w przyszłości.

W zabiegu wykorzystuje się innowacyjny 51+3 Hyalu Complex. Jest to połączenie 20 aminokwasów, 16 witamin, pierwiastków i ceramidów naturalnie występujących w organizmie. Uzupełnienie tych elementów sprawia, że skóra staje się silnie zregenerowana i zrównoważona. Zabiegi Whitelight dodatkowo zostały wzmocnione dużą ilością witaminy C, która działa silnie rozjaśniająco oraz witaminą PP, której zadaniem jest regulowanie procesów pigmentacji. Takie synergiczne połączenie sprawia, że skóra odzyskuje promienność i blask.

CENA: 570 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PRZEBARWIENIA