Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – Peeling Chemiczny TCA

Peeling kwasem trójchlorooctowym TCA jest jednym z najmocniejszych i najlepszych zabiegów złuszczających dostępnych na rynku i polecanych przez kosmetologów. TCA nie tylko redukuje zmarszczki, plamy i przebarwienia, to również niezastąpiona kuracja pozwalająca usunąć rozstępy oraz rozjaśnić blizny, zarówno te potrądzikowe, jak i powstałe w efekcie świeżo przebytych urazów.

Kwas TCA aplikuje się w jednej lub kilku warstwach. W pierwszej chwili po zastosowaniu preparatu, może pojawić się odczucie dyskomfortu (swędzenie i pieczenie skóry). Po kilku dniach od zabiegu stary zniszczony naskórek zaczyna się złuszczać. Proces ten może trwać około tygodnia. Warto jednak poświęcić ten czas na regenerację – gdy etap złuszczania dobiegnie końca, skóra stanie się piękna, jędrna, świeża i rozjaśniona jak nigdy.

Stężenie TCA każdorazowo dobiera specjalista, mając na uwadze dobro pacjenta, rodzaj i stan skóry oraz oczekiwany efekt. Najczęściej TCA używany jest w stężeniach 20–50%, w zależności od oczekiwanego efektu. Może zadziałać tylko powierzchniowo lub też na całej grubości naskórka, schodząc aż do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Efekty jego działania można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu.

salon-cece-tca-01
CENA: 490 - 600 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PRZEBARWIENIA