Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

O nas

Siłą marki Ce-Ce Beauty Clinic jest zespół doświadczonych profesjonalistów.

Aktualnie personel liczy blisko 30 osób, a na jego czele od samego początku stoi niezmiennie Dorota Duda – założycielka marki, właścicielka i przedsiębiorczyni od 20 lat odnosząca sukcesy w branży piękna.

Zespół pracowników Ce-Ce Beauty Clinic to lekarze, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, specjaliści od pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz styliści fryzur. Całość uzupełnia także zespół administracyjny.

Tym, co łączy pracowników Ce-Ce Beauty Clinic, jest przywiązanie do miejsca pracy, atmosfery i lojalnych klientów. Marta Woźniakowska, specjalistka pielęgnacji ciała, szczyci się już 14-letnim stażem w Ce-Ce Beauty Clinic. O jakości jej pracy świadczy fakt, że posiada klientów, którzy przychodzą do niej… od początku. Podobny staż ma recepcjonistka, Jolanta Fedak – odpowiada za pierwszy kontakt z klientem. W zespołach fryzjerów, manicurzystek, kosmetologów, specjalistów od masażu i SPA mało kto pracuje krócej w Ce-Ce Beauty Clinic niż 10 lat. To świadectwo tego, jak istotna i dobrze realizowana jest tutaj polityka personalna.

W tej grupie specjalistów jest coś wyjątkowego

To zespołowość, wzajemna serdeczność, pasja i zaangażowanie, które nie pozwalają na zawodowe wypalenie.

Z myślą o rozwoju swojego zespołu, Dorota Duda dba o nieustanne podnoszenie kompetencji  pracowników, organizując im liczne okazje do odbycia kursów i udziału w konferencjach i szkoleniach, doskonalących warsztat zawodowy.

Możliwość rozwoju, połączona z zadowolonymi klientami i przyjazną atmosferą w pracy pozwala budować markę bliską człowiekowi, sprawiającą, że do salonów Ce-Ce Beauty Clinic chce się wracać.

Na poparcie tych słów firma może się pochwalić ponad 23 tys. komentarzy zadowolonych klientów, którzy najbardziej doceniają atmosferę tego miejsca.

To wyróżnik i prawdziwy miernik jakości usług, które nie byłyby możliwe, gdyby nie ten personel.

LEKARZE:

avatar-1666093288-70146a989b690fa4d9b4

Dr Klaudia Kampa

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie specjalizująca się w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w jednym z warszawskich szpitali.

W zakresie medycyny estetycznej stałe podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Specjalizuje się głównie w zabiegach anty-aging z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów, peelingów chemicznych. Ponadto zajmuje się leczeniem łysienia, nadpotliwości, korekcją nieprawidłowego gojenia się blizn oraz asymetrii twarzy. Wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny.

Podczas pracy kieruje się zasadą „less is more”- na pierwszym miejscu stawia techniki mające na celu wydobycie naturalnego piękna pacjenta bez diametralnych zmian jego rysów twarzy.

Salon-Cece-Karina-Felberg

Dr n. med. Karina Felberg
Lekarz medycyny estetycznej, Urolog, Chirurg

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendystka Uniwersytetu w Perugii, Włochy. Staże specjalizacyjne w Szpitalu Królowej Sylwii w Geteborgu (Szwecja). Zawodowo związana z Kliniką Urologii Dziecięcej Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowie Dziecka”. Kierownik Pracowni Uroterapii dla dzieci w IP-CZD. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych i Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej. Regularnie śledzi nowości w medycynie, uczestnicząc w konferencjach medycznych, szkoleniach oraz kursach doskonalących.

SPECJALIŚCI:

Salon-Cece-Szasza-Charakterow

Sasza Charakterow
Fizjoterapeuta, Terapeuta

Dyplomowanym fizjoterapeutą. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. W pracy z pacjentem kładzie nacisk na holistyczne podejście poprzez dobranie odpowiednich techniki terapii manualnej, terapii powięziowej, igłoterapii, punktów spustowych, poizometrycznej relaksacji a także odpowiednich ćwiczenia fizyczne, korekcja nieprawidłowych nawykowych postaw. Interesuje się medycyną naturalna oraz Tradycyjną Medycyną Chińska.

SPECJALIŚCI DS. PIELĘGNACJI TWARZY:

Katarzyna Bernacka

Kosmetolog z pasji i zawodu. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging z wykorzystaniem peelingów chemicznych, w terapiach skóry problematycznej. Popularyzatorka łączenia metod manualnych z  zabiegami Hi-Tech. We współpracy z lekarzami od medycyny estetycznej od kilku lat realizuje autorskie programy oparte na indywidualnych strategiach anti-aging. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia klienta.

Ewa Droździel

W Ce-Ce kosmetolog, manager działu pielęgnacji twarzy, specjalistka od zabiegów anti-aging, a przede wszystkim peelingów chemicznych. W branży od ponad 20 lat.

Kamila Maciejewska

Dyplomowana kosmetolog z bogatym doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, anty-aging i terapiach łączonych, które mają na celu opóźnienie oznak starzenia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kongresach. Od 12 lat związana z marką Ce-Ce Beauty Clinic.

Katarzyna Gawrych

W Ce-Ce kosmetolog. Pasjonatka i specjalistka terapii anti-age z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, peelingów chemicznych, mezoterapii. W zawodzie od 7 lat.

SPECJALIŚCI DS. PIELĘGNACJI CIAŁA:

Marta Woźniakowska

W Ce-Ce –terapeutka SPA oraz masażystka. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Medycznych w Warszawie i licznych kursów branżowych.  Dyplomowana masażystka z kilkunastoletnim stażem. Specjalizuje się w masażach – klasycznym, limfatycznym, segmentarnym, relaksacyjnym, aromaterapeutycznym i sportowym, jak również z zastosowaniem czekolady, miodu, baniek chińskich, gorących kamieni. Doświadczona specjalistka także w wykonywaniu zabiegów z użyciem nowoczesnych urządzeń aparaturowych Hi-tech, służących do modelowania, ujędrniania i pielęgnacji ciała.

Przemysław Żydaczek

Ukończył Uniwersytet Szczeciński Wydział Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Specjalizuje się we wschodnich technikach masażu, leczniczych i relaksacyjnych. Wyróżnia się doskonałą znajomością urządzeń High-Tech.

W swojej wieloletniej praktyce wypracował własny warsztat i wykształcił holistyczny styl z Klientem. Przemek specjalizuje się również w terapii mięśniowo-powięziowej – metody stosowanej w leczeniu mięśni i stawów.

Do klienta podchodzi z otwartym sercem i proponuje terapię opartą na jego indywidualnych potrzebach.

Weronika Dolecka

W Ce-Ce Beauty Clinic fizjoterapeutka i masażystka o wszechstronnych umiejętnościach. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w masażach leczniczych, klasycznych, ale również w typowych masażach SPA jak gorące kamienie, masaż świecą czy gorącą czekoladą. Posiada doświadczenie w pracy nad modelowaniem sylwetki za pomocą zabiegów manualnymi, jak również z użyciem nowoczesnych urządzeń hi-tech.

Dodatkowo specjalizuje się w japońskich masażach twarzy, między innymi KOBIDO które należą do naturalnych metod liftingujących.

Magdalena Biernasiuk

Magda jest masażystką z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jej specjalnością są masaże klasyczne, relaksacyjne oraz rytuały SPA tj. masaże gorącymi kamieniami czy czekoladą.
Świetnie wykorzystuje zdobytą wiedzę w pracy nad modelowaniem sylwetki za pomocą zabiegów manualnych, a także urządzeń. Magda posiada cechę, jaką ceni się u dobrych i profesjonalnych masażystów, czyli indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu dotrze do Waszych potrzeb. Masaże przyniosą relaks i ukojenie zmęczonym mięśniom, a z pomocą Magdy podkręcicie dążenie do idealnej i wymarzonej sylwetki.

SPECJALIŚCI DS. PIELĘGNACJI DŁONI I STÓP:

Sabrina Osmolińska

W Ce-Ce Beauty Clinic podolog z ogromnym doświadczeniem i empatycznym podejściem do klienta. Specjalizuje się m.in. w pedicure leczniczym, usuwaniem brodawek i wrastających paznokci. W swojej pracy często korzysta z analiz laboratoryjnych, ponieważ dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Ponadto zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp oraz panicure i medicure tradycyjnym oraz hybrydowym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Anna Kania 

Uzdolniona stylistka paznokci i rzęs. W zawodzie który nazywa „swoją największą pasją” pracuje od 8 lat. Cechy charakterystyczne? Zaangażowanie, empatyczne podejście, dokładność.

STYLIŚCI FRYZUR:

Grażyna Nosek

W Ce-Ce specjalistka od stylizacji fryzur. W zawodzie od kilkunastu lat. Liczne szkolenia z koloryzacji, strzyżeń i upięć stały się dla niej inspiracją do tworzenia wciąż nowych i ciekawych propozycji fryzur.

Adam Motowski

Adam od niespełna 18 lat zajmuje się stylizacją włosów. Doświadczenie zdobywał głównie w salonach w kraju jak również za granica
ale także przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, eventach i nagraniach reklamowych. Profesjonalny, kreatywny, szczegółowy z indywidualnym podejściem do klienta. Stale rozwija swoje umiejętności i poszukuje nowych rozwiązań w swoich technikach strzyżeń i koloryzacji.

“Praca z włosami daje mi mnóstwo satysfakcji. To jak rzeźbienie w danej formie, którego efektem jest spersonalizowany wizerunek”

Iza Majewska

W Ce-Ce specjalistka od stylizacji fryzur. W zawodzie od kilkunastu lat. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach krajowych, jak również czerpiąc inspirację z pokazów i szkoleń międzynarodowych.

Daria Skorupa

W Ce-Ce specjalistka od stylizacji fryzur. W zawodzie od kilkunastu lat. Uczestniczyła w wielu profesjonalnych szkoleniach min. Pivot Point, Goldwell oraz przy produkcji programu Sexy Mama. W pracy fryzjera ceni naturalność, zarówno w koloryzacji, jak i w cięciach.

Natalia Korol – Polakiewicz

W Ce-Ce stylistka fryzur z wieloletnim stażem, specjalizująca się w tradycyjnych stylach strzyżenia, czesania i koloryzacji. W pracy ceni połączenie artystycznego podejścia z klasycznym warsztatem. Każdemu klientowi poświęca dużo czasu, lubi skupiać się na detalach.

Chcesz dołączyć do nas?

Jeżeli chcesz tworzyć razem z nami zgrany i niezawodny zespół, odezwij się do nas!