Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Oferta Eventowa

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przyjemności dla duszy i ciała, jakich można doświadczyć w Ce-Ce Beauty Clinic, w zaciszu naszych gabinetów, z dala od codziennego zgiełku.Jednocześnie informujemy, że lista naszych usług nie jest zamknięta, a my zrobimy wszystko, by spełnić wyjątkowe oczekiwania naszych klientów. 

Przez kilkanaście ostatnich lat zorganizowaliśmy kilkaset niezapomnianych imprez dla naszych wyjątkowych gości, a także dla wiodących marek na polskim i zagranicznym rynku. Jesteśmy dumni ze standardu jaki wypracowaliśmy na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i który zapewniamy naszym gościom.
W Ce-Ce Beauty Clinic pracuje zespół doświadczonych specjalistów a wśród nich lekarze, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, specjaliści od pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp oraz styliści fryzur. 

Szczególną satysfakcję sprawia nam spełnianie marzeń naszych gości, a robimy to zaspokajając ich najbardziej wyszukane życzenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej przestrzeni i wspólnej organizacji imprez. 

Pozwól się rozpieścić ekspertom od urody i odpoczynku.

B670A966-00B8-41A4-8EAB-10A97E171C49

Ewelina Czerwiec

tel. +48 731 736 246
event@salon.cece.pl

Event Kerastase i Decleor

Event Wedel

Event Pandora

Event Gilette Venus

Event Teva

Event Rossmann

Event Rak‘n’roll i Twój Styl