Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Trądzik

Trądzik i tzw. zmiany potrądzikowe, występujące często na młodej skórze (choć nie jest to regułą), to problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Trądzik jest przewlekłą chorobą skóry, dlatego konieczne jest, by szukaniem sposobów na walkę z nim zajął się specjalista.

Podstawową przyczyną powstawania tego typu zmian skórnych jest nadmierne wydzielanie łoju, co oddziałuje negatywnie na mieszki włosowe, zatykając je i tworząc stany zapalne, które objawiają się typowymi dla trądziku wykwitami z ropnym płynem, powstawaniem zaskórników, zaczerwienieniem skóry.

Zmiany tego typu najczęściej mają podłoże genetyczne albo hormonalne, a ich trwałym efektem jest pozostawienie na skórze blizn i przebarwień.

Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia doskonale radzą sobie z tym problemem, oferując zabiegi całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i przede wszystkim – skuteczne. Wybór zabiegu należy poprzedzić analizą stanu skóry przez specjalistę oraz odpowiednią diagnozą.

Nie wiesz, na jaki zabieg się zdecydować?

Napisz albo zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Chętnie przedstawimy swoją ofertę i pomożemy dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich wymagań.