Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Selvert Thermal – zabieg z białkiem ślimaka

Ekstrakt z białka ślimaka to obecnie jedna z najskuteczniejszych substancji regenerujących skórę. Zawiera między innymi alantoinę, elastynę, kolagen i naturalne antybiotyki. Kuracja z użyciem tego składnika polecana jest dla skóry wrażliwej ze skłonnością do wyprysków i niedoskonałości.

W efekcie stosowania Selvert Thermal – zabieg ze ślimakiem skóra staje się nawilżona, gładka i wolna od przebarwień. Przetworzenie i wzbogacenie substancji wykorzystywanej w naturze sprawiło, że powstała niemal idealna formuła o działaniu regenerującym, złuszczającym i antybakteryjnym.

Selvert Thermal – zabieg ze ślimakiem redukuje podrażnienia oraz niweluje stany zapalne, a w związku z tym jest polecany po kawitacji, mikrodermabrazji i innych zabiegach, które mogą wywołać podrażnienie skóry.

Całkowicie bezbolesna kuracja z użyciem ekstraktu z białka ślimaka lekko złuszcza i idealnie dotlenia tkanki, dzięki czemu skóra staje się jędrna i widocznie odmłodzona. Działa przeciwstarzeniowo, nawilża i chroni przed namnażaniem bakterii w skórze.

CENA: NIEDOSTĘPNY

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

TRĄDZIK