Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Intraceuticals Clarity Sensitive

Clarity Sensitive działa przeciwzapalnie, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i jest idealny dla skóry bardzo wrażliwej z niedoskonałościami. Jego regularne stosowanie łagodzi podrażnienia, normalizuje wydzielanie sebum, a przede wszystkim oczyszcza skórę i w widoczny sposób redukuje trądzik. Zabiegi Intraceuticals wykonuje się za pomocą specjalnego urządzeniem z aplikatorem. Rozpylone wcześniej serum (a wraz z nim substancje aktywne) wprowadzane jest w głąb skóry za pomocą czystego tlenu pod odpowiednim ciśnieniem.

Intraceuticals Clarity Sensitive działa bez względu na to, czy zmiany skórne są spowodowane występowaniem trądziku młodzieńczego, czy pojawiły się w związku z zaburzeniem gospodarki hormonalnej organizmu i dotykają dojrzałego naskórka. Ten zabieg to remedium na stany zapalne delikatnej skóry twarzy. Używany w trakcie terapii kwas salicylowy ma właściwości antybakteryjne i oczyszczające, działa złuszczająco i zmniejsza kolonizację bakterii Propionibacterium acnes wywołującej trądzik młodzieńczy (badania wykazują, że aż 80% przypadków tej dolegliwości wiąże się z obecnością bakterii tego szczepu).

Wyciąg z imbiru oraz bisabolol (czyli substancja czynna występująca naturalnie w kwiecie rumianku) sprawiają, że skóra staje się nawilżona, zregenerowana, pełna blasku i pozbawiona niedoskonałości.

Efekty są możliwe dzięki zastosowaniu nieinwazyjnej i bezbolesnej procedury Intrceuticals, wykorzystującej w procesie naprawczym tlen hiperbaryczny, umożliwiający aktywnym składnikom (witaminy, kwas hialuronowy) wniknąć w głębokie partie skóry.

salon-cece-clarity-sensitive-02

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

TRĄDZIK