Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Mediderma Azelac – Peeling na Kwasie Azelainowym

Azelac Peel to peeling, który zawiera naturalny składnik złuszczający – kwas azelainowy. Działa on przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Niszczy wirusy odpowiedzialne za powstawanie trądziku, zmniejsza wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe, zmniejsza pory i likwiduje zaskórniki. Dodatkowo eliminuje rumień oraz uszczelnia i zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń.

Jakie są wskazania do zabiegu Azelac Peel?

  • trądzik pospolity oraz różowaty,
  • cera tłusta i naczyniowa,
  • łuszczyca,
  • rumień skóry,
  • przebarwienia skóry,
  • zmęczona skóra

Jak wygląda zabieg Azelac Peel?

Zabieg rozpoczyna oczyszczanie skóry. Następnie na jej chory obszar nakłada się dwie warstwy Azelac M (w kolejności od miejsc najbardziej odpornych do tych wrażliwych). Po wyschnięciu pora na dwie warstwy roztworu Azelac Ru lub w przypadku cery trądzikowej na peeling Azelac Peel. Kosmetolog czeka aż wyschnie, a następnie nakłada na skórę żel nawilżający Azelac. Przez kolejne 8-10 godzin powinnaś mieć go na sobie.

Zabieg trwa 60 minut. Jego dużą zaletą jest fakt, że można go wykonywać przez cały rok, nawet będąc w ciąży! Aby cieszyć się spektakularnymi rezultatami należy poddać się serii od 4-8 zabiegów w odstępach 2 lub 3 tygodniowych.

Jakie są efekty zabiegu Azelac Peel?

Działanie peelingu powoduje, że cera zyskuje zdrowy i piękny wygląd. Znikają z niej wszystkie niedoskonałości – od rozszerzonych porów po zaskórniki, grudki i trądzik. Azelac Peel zmniejsza wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra staje się matowa. Peeling znacząco wpływa także na redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych. W przypadku cery naczyniowej po serii zabiegów znika rumień i zmniejsza się widoczność rozszerzonych naczyń.

Cena: 330 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

NACZYNKA