Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – peeling dyniowy

DermaQuest – peeling dyniowy to innowacyjny zabieg enzymatyczno-chemiczny szczególnie polecany przy nawracających stanach zapalnych i ropnych, zaskórnikach, problemach z trądzikiem i łojotokiem. To idealne rozwiązanie dla skóry trudnej i przetłuszczającej się, przebarwionej i nierównej.

DermaQuest – peeling dyniowy został przygotowany między innymi na bazie bogatego w witaminy C, B1, B2, B6, PP i K oraz beta-karoten wyciągu z dyni (40%) oraz czystego retinolu regulującego funkcje gruczołów łojowych (4%). W jego skład wchodzą również kwas glikolowy, mlekowy, salicylowy, azelainowy i kojowy, a także probiotyki zapobiegające rozwojowi szkodliwych bakterii. Zabieg nie tylko złuszcza zniszczony naskórek, ale również reguluje mikroflorę skóry.

Efektem poddania się kuracji DermaQuest Peeling Dyniowy jest widoczne zniwelowanie zmian o podłożu bakteryjnym, a także krost i zaskórników. Regularne stosowanie peelingu usuwa przebarwienia i rozjaśnia skórę twarzy, działa silnie odmładzająco i reguluję pracę gruczołów łojowych.

Po przeprowadzeniu zabiegu nastąpi złuszczenie zniszczonego naskórka, ale nie powinno ono trwać dłużej niż kilka dni. Zalecamy poddawanie się serii zabiegów 2 razy w roku, koniecznie w miesiącach, którym towarzyszy mniej słońca, najlepiej w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny).

CENA: 390 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

TRĄDZIK