Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Ce-Ce Beauty Clinic – z miłości do piękna…

Ce-Ce Beauty Clinic to klinika urody, jedna z największych i najdłużej funkcjonujących w Warszawie. Została stworzona z myślą o dostarczeniu Klientom przyjemności dla ciała i ducha, w atmosferze relaksu i subtelnego luksusu. Zapewnia pełne spektrum usług – od konsultacji medycznych, poprzez profesjonalne zabiegi fizjoterapeutyczne, estetyczne aż do kosmetycznych, również z dziedzin fryzjerstwa oraz manicure i pedicure.

Licząca ponad 500 m² przestrzeń została wyposażona w profesjonalne gabinety, specjalnie zaprojektowane, by zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie, pod opieką doświadczonego zespołu lekarzy (endokrynologów, dermatologów, urologów, specjalistów od medycyny estetycznej) masażystów, fizjoterapeutów, kosmetologów i innych specjalistów, doświadczonych w swoich profesjach.

Doskonały sprzęt medyczny, rehabilitacyjny, a także wyposażenie strefy relaksu pozwalają na najwyższym poziomie świadczyć usługi z zakresu dermatologii, kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, manicure-pedicure, podologii, masażu, rehabilitacji, endokrynologii, terapii manualnej i wielu innych dziedzin, którym bliskie są idee zdrowia i urody.

Zabiegi i oferta Ce-Ce Beauty Clinic realizowane są w 15 profesjonalnych gabinetach, gdzie w sferze piękna ludzkiego ciała oraz ukojenia dla ducha spotkają się Państwo z niezawodnym doradztwem i doskonałą opieką wykwalifikowanego personelu.

Ce-Ce Beauty Clinic to też miejsce spotkań i rozmaitych eventów. Także tutaj funkcjonuje miejsce spotkań. Pozwala to budować społeczność zainteresowaną nie tylko sferą urody, ale także własnym rozwojem i samodoskonaleniem się w obszarach zdrowia i dobrego stylu życia. Ce-Ce Beauty Clinic posiada zróżnicowaną ofertę, która powstała z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach.

Klinika to jednak przede wszystkim ludzie, a zatrudniani przez nas specjaliści są profesjonalistami w swoich dziedzinach, a co najważniejsze – tworzą fantastyczną atmosferę, którą doceniają klienci Ce-Ce Beauty Clinic.

Nasza Historia

Początek działalności Ce-Ce Beauty Clinic to rok 1996. Wówczas to na warszawskim Nowym Świecie otwarto salon fryzjerski o nazwie Ce-Ce of Sweden – Salony Fryzjerskie. Wśród warszawiaków salon uchodził za ekskluzywny, pracowało w nim 13 specjalistów od strzyżenia i modelowania włosów.

Rosnąca liczba klientów zachęciła Dorotę Dudę, założycielkę i właścicielkę marki, do podjęcia decyzji o zmianie lokalizacji. W ten sposób w 2006 roku, przy ul. Świętokrzyskiej 14, powstał salon Ce-Ce, Hair, Beauty & Spa. Rozszerzono dotychczasową działalność, dodając część kosmetyczną. Dwupiętrowy lokal został podzielony na dwie części – na dole znajdował się nowoczesny i przestronny salon fryzjerski, na górze – urządzono SPA z 9 gabinetami specjalistycznymi i pokojem do wypoczynku. Całość liczyła 300 metrów2.

Idea centrum odnowy, która towarzyszyła temu zamysłowi, była bardzo klarowna – miejsce to miało charakter day SPA, gdzie położono nacisk na problemy współczesnych kobiet, a więc odchudzanie, ujędrnianie i walkę z cellulitem. Stąd salon został wyposażony w szereg nowoczesnych sprzętów kosmetycznych, tj. Wattermass, laser IPL, Mikrodermabrazję, aparat do elektrostymulacji Body Sound Program itp.

Działalność na ul. Świętokrzyskiej z powodzeniem była realizowana przez 5 lat. W tym czasie salon wpisał się na stałe na mapę Warszawy jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych day SPA stolicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ciągle podnosząc standardy usług, w 2011 roku Dorota Duda postanowiła przenieść salon do nowej, bardziej prestiżowej lokalizacji, tj. do Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej 2/4. Umożliwiło to poszerzenie oferty o usługi medyczne i zabiegi, umożliwiające holistyczne podejście do klienta. Dzięki temu salon Ce-Ce Beauty Clinic stał się największą i najbardziej luksusową kliniką urody w Warszawie. Jednocześnie jest to miejsce spotkań, organizacji eventów służbowych i prywatnych.