Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – Retexture Brite Peel

DermaQuest – Retexture Brite Peel to wieloetapowy rozjaśniająco-ujędrniający zabieg chemiczny o wyjątkowo wysokiej efektywności. Polega na wprowadzeniu do skóry aktywnych czynników wybielających (inhibitorów tyrozynazy), które hamują syntezę melaniny, korygują plamy i przebarwienia, ujednolicają koloryt i chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego.

W trakcie zabiegu zastosowany zostaje czysty retinol w formie alkoholowej oraz retinol pod postacią serum. Ułatwiają one syntezę kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, co z kolei wpływa pozytywnie na elastyczność i zdrowy wygląd skóry, która staje się widocznie rozjaśniona, jędrna i pozbawiona zmarszczek.

Technologia użyta w kuracji DermaQuest – Retexture Brite Peel gwarantuje oddziaływanie substancji aktywnych na skórę nawet przez kilkanaście godzin po zakończeniu zabiegu. Podczas drugiego etapu terapii, zaplanowanego do samodzielnego stosowania, przebarwienia mogą ulec rozjaśnieniu nawet o 80%. W trakcie zabiegu oraz przez około 2 tygodnie po przebytej kuracji zaleca się bezwzględne używanie polecanych w salonie preparatów z wysokim filtrem UV.

Salicylic-CA-Bright-Peel-1
Twarz + Szyja - 460 PLN
Twarz + Szyja + Dekolt - 590 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PRZEBARWIENIA