Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Presoterapia Arosha – Slim Cell

Zabieg polega owijaniu ciała bandażem o specjalnym działaniu, redukującym cellulit i modelującym sylwetkę. Technologia ta wykorzystuje moc działania przeciwutleniaczy, chroniących włókna kolagenowe i spowalniających procesy starzenia się skóry. Zabieg zaczyna się od diagnozy stanu skóry. Kolejny etap to owijanie ciała specjalnymi bandażami nasączonymi składnikami odżywczymi.

Presoterapia jest nowoczesną technologią zabiegu uciskowego, wykorzystującego specjalne rękawy ze strumieniem sprężonego powietrza. Do najważniejszych właściwości tej metody zalicza się pobudzenie krążenia krwi, leczenie obrzęków (także o charakterze przewlekłym), regulacja wody w organizmie oraz walka z cellulitem. Dodatkowe walory to: zapobieganie występowania żylaków oraz wparcie liposukcji.

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w specjalnym kombinezonie/rękawie, do którego wpuszczane jest powietrze, wywołujące nacisk na odpowiednie części ciała, pobudzając krew i limfę do przyspieszonego krążenia. Zabieg odbywa się od kostek, przez łydki aż ku górze. Takie mechaniczne działanie służy oczyszczeniu organizmu z zalegających toksyn i nadmiaru wody.

Slim Cell to specjalny bandaż wyszczuplający o działaniu modelującym sylwetkę za pomocą rozkładu trójglicerydów. Dzięki nim w skórze zachodzą pożądane procesy, z których najważniejsze to spalanie tłuszczy i detoksykacja. Slim Cell nasączony jest wyciągiem z kasztanowca, który ochrania naczynia włosowate, oczyszczającymi algami, przyspieszającą metabolizm kofeiną i innymi preparatami o działaniu także przeciwzapalnym i antyseptycznym.

CENA: 410 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MODELOWANIE SYLWETKI