Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

 

Zabieg presoterapii z bandażami Arosha – Aqua Drain

Presoterapia jest specjalistycznym zabiegiem wykonywanym przy pomocy nowoczesnej technologii. Do zabiegu używa się specjalnego kombinezonu, wypełnionego powietrzem pod ciśnieniem. Pacjent, umieszczony w kombinezonie, poddany zostaje masażowi, którego rolą jest pobudzenie metabolizmu do pracy, zwiększenie ukrwienia i uwolnienie toksyn.

Do zabiegów zwalczających cellulit używa się specjalistycznych bandaży Arosha, które w połączeniu z presoterapią pozwalają skuteczniej pozbywać się cellulitu i walczyć z innymi niedoskonałościami ciała, modelować, ujędrniać je i nawilżać. Bandaże Arosha wykonane są z przyjemnej w dotyku bawełny, nasączonej olejkami aromatycznymi. Bandaż nie uciska ciała, spełnia bardziej rolę kompresu, stymulującego procesy odnowy.

Dla uzyskania innych efektów można zastosować inny typ bandaży – Aqua Drain z aktywną solą z morza martwego (działającą napinająco, wspomagającą krążenie, wygładzającą i remineralizującą tkanki) oraz nasączone kwasem mlekowym, przywracającym skórze właściwe PH i rozświetlającym ją. Bandaże Aqua Drain rekomenduje się osobom z problemami zastojów wodnych. Efektem zabiegu jest wsparcie krążenia, napięcie i poprawa elastyczności skóry.

CENA: 410 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

OFERTA ANTYCELLULITOWA