Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Fala uderzeniowa – STORZ

Do zwalczania cellulitu powstało już wiele metod. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że tzw. „pomarańczowa skórka” stanowi wyzwanie dla współczesnej medycyny estetycznej. Fala uderzeniowa – STORZ to sposób pozbycia się cellulitu za pomocą zaawansowanej formy masażu, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia STORZ wykorzystuje akustyczną falę uderzeniową, która działa pod ciśnieniem, dając skórze impulsy, które równomiernie się po niej rozchodzą. Działanie falą uderzeniową sprawia, że skóra jest odpowiednio stymulowana do samodzielnej pracy. Po wprowadzeniu fali tkanka łączna rozluźnia się, przyspieszając krążenie i przywracając naturalny rozmiar komórki tłuszczowej, co w efekcie prowadzi do odbudowy tkanki łącznej.

Efekt pracy przy użyciu urządzenia STORZ widoczny jest od razu. Już po pierwszej wizycie skóra jest bardziej jędrna, a cellulit wyraźnie zredukowany. Seria zabiegów pozwala sprawić, że skóra będzie elastyczna, a cellulit wyraźnie zredukowany. Masaż jest w pełni bezpieczny, a parametry urządzenia każdorazowo dostosowane są do indywidualnej kondycji pacjenta.

1 obszar - 170 PLN
2 obszary - 290 PLN
3 obszary - 380 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

OFERTA ANTYCELLULITOWA