Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Intralipoterapia – Lipoliza Iniekcyjna

Metoda ta oparta jest na wprowadzenie pod skórę pacjenta metodą iniekcji specjalnego roztworu fosfatydylocholiny lub deoksycholanu sodu, dzięki czemu możliwe jest rozbijanie tkanki tłuszczowej. Metoda ta doskonale się sprawdza przy wyszczuplaniu brzucha, okolic bioder i pośladków, wewnętrznej strony ud i kolan. Dla zwiększenia skuteczności zaleca się wykonanie od 1 do 6 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie.

Zabieg jest bezpieczny, ale odbywać się musi pod okiem doświadczonego lekarza. Pojedyncza aplikacja trwa około 30 minut. Iniekcje nie powodują bólu, ale ci z obniżonym progiem mają nakładany na skórę odpowiedni żel o działaniu przeciwbólowym i łagodzącym.

Metoda ta polega na wstrzyknięciu w skórę ampułki zawierającej aktywne substancje, które przedostając się przez błonę komórkową, przenikają bezpośrednio do komórek tłuszczowych, doprowadzając co ich rozpadu i wydalenia z organizmu. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, zaczerwienienie, które ustępują po kilku dniach. Efekty widoczne są po kilkutygodniach.

Efektem zabiegu jest widoczne spłycenie cellulitu, gładsza, bardziej jędrna i napięta skóra. Ilość powtórzeń zabiegu uzależniony jest od ogólnej kondycji skóry. Zaleca się wykonanie od 4 do 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskuje się, powtarzając całą serię mezoterapii 2-3 razy w roku. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Czas trwania to od 30 do 45 minut.

CENA: 600 – 2500 PLN 

Ceny końcowe ustala indywidualnie lekarz podczas konsultacji.

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

OFERTA ANTYCELLULITOWA