Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Xlase – Redukcja Rumienia

Xlase – Redukcja Rumienia to zabieg polegający na zredukowaniu rumienia na skórze twarzy (stosowany również na szyję i dekolt) przy pomocy strumienia lasera X-LASE rozbudowanego o głowicę CPL.

Kuracja ta jest bezbolesna i przebiega w bardzo komfortowych warunkach, towarzyszy jej kojące uczucie chłodzenia skóry, zarówno przed, jak i w trakcie oraz po zabiegu.

Zastosowanie terapii niemal od razu widocznie zmniejsza niedoskonałości, gwarantując niespełna stuprocentową redukcję zaczerwienionych części skóry, powstających w wyniku rozszerzenia się naczyń krwionośnych. Zabiegi laserem Xlase zawdzięczają swój bezsprzeczny sukces najnowocześniejszym osiągnięciom technologii laserowej, która pozwala na przeprowadzenie terapii skoncentrowanej na określonym zadaniu bez ryzyka, że umiejscowione w pobliżu tkanki zostaną uszkodzone. Dzieje się tak dzięki selektywnej fototermolizie wykorzystywanej w trakcie terapii laserem Xlase.

Pełna kuracja obejmuje 2-4 zabiegi, w odstępach czasowych co 4-6 tygodni.

Dużym plusem wdrożenia tych technologii jest również skrócenie czasu trwania zabiegów laserowych do absolutnego minimum. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem Xlase są stuprocentowo bezpieczne i bezbolesne, mają kojący i odprężający wpływ szczególnie na delikatną i wrażliwą skórę.

Twarz - 500 PLN
Nos - 200 PLN
Policzki - 400 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

NACZYNKA