Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – Peeling Vitamin C

DermaQuest – Peeling Vitamin C z kwasem L-askorbinowym, mlekowym i ferulowym to wyjątkowa kuracja przeznaczona dla każdego rodzaju skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skłonnej do przebarwień i niezwykle wrażliwej cery naczynkowej.

Regularne stosowanie zabiegów Peeling Vitamin C silnie nawilża skórę, wygładza zmarszczki (dzięki obecności enzymów proteolitycznych z papai, ananasa i arbuza) i wzmacnia naczynia krwionośne, przynosząc komfort zmęczonej i suchej skórze. W efekcie terapii cera odzyskuje blask i  świeżość, zostaje pozbawiona przebarwień oraz zabezpieczona przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Aktywne składniki preparatu używanego w trakcie zabiegu posiadają silne właściwości antyoksydacyjne i regenerujące, a ponadto stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na kondycję i wygląd naskórka.

Terapia jest zalecana szczególnie po intensywnym okresie nasłoneczniania, na przykład po powrocie z wakacji, a także jako odnowa po przebyciu długotrwałego i silnego emocjonalnego stresu. Świetnie sprawdzi się również na skórze narażonej na oddziaływanie niekorzystnych czynników wynikających z zanieczyszczeń środowiska (na przykład smogu) oraz na skórze palacza.

Peeling-Vitamin-C-DermaQuest_1
CENA: 470 - 590 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

NACZYNKA