Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest – Azelac Peel

DermaQuest Azelac Peel to delikatnie złuszczający peeling medyczny przeprowadzany z użyciem kwasu azelainowego, przeznaczony dla tłustej i kłopotliwej cery z trądzikiem pospolitym i różowatym.

Aplikacja preparatu następuje po uprzednim oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry twarzy. Zabieg DermaQuest – Azelac Peel działa bardzo delikatnie, ale wyjątkowo efektywnie, poprawiając ogólną kondycję naskórka. Ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Kwas azelainowy, będący główną składową preparatu używanego do wykonania tego zabiegu, przede wszystkim zatrzymuje procesy rozwoju bakterii, co nie pozwala na dalszy rozwój trądziku, ale też likwiduje przebarwienia, usuwając rumień i wyrównując koloryt skóry.

Jest bezpieczny dla cery wrażliwej i naczynkowej, polecany osobom ze stwierdzoną łuszczycą, przynosi ulgę, oczyszcza i reguluje procesy pigmentacyjne. Osoby, które zdecydują się na kurację DermaQuest – Azelac Peel z pewnością odczują różnicę już po pierwszym jej zastosowaniu.

Azelaic-Peel-DermaQuest_1
CENA: 420 - 550 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

NACZYNKA