Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Nano Frax Brightening

Nano Frax Brightening to nowatorski, bezbolesny i bezpieczny zabieg, umożliwiający usunięcie przebarwień, wyrównanie kolorytu oraz widoczne rozjaśnienie i nawilżenie skóry. Przebarwienia na skórze najczęściej pojawiają się w efekcie ekspozycji ciała na promieniowanie ultrafioletowe i dotyczą tych partii skóry, które są szczególnie narażone na działanie światła słonecznego. Zmiany w pigmentacji z tendencją do dość znacznych przebarwień mogą pojawić się również w wyniku zmian w gospodarce hormonalnej organizmu, na przykład u kobiet w ciąży (zmiany te niekiedy potrafią samoistnie ustąpić po porodzie, niestety nie dzieję się tak w każdym przypadku), lub w reakcji na przyjmowanie niektórych leków.

Zabieg wykonuje się przy użyciu urządzenia NanoFrax, za pomocą którego może powstać w skórze sieć mikrokanalików. Uzyskuje się to za sprawą hipoalergicznych igieł o małej średnicy, co w efekcie pozwala aplikować w głąb skóry substancje aktywne, które pobudzają włókna kolagenowe do samodzielnej pracy.

W zabiegu wykorzystuje się specjalną ampułkę, zawierającą roztwór 8% kwasu hialuronowego, połączonego z tetrahydrokurkuminą oraz z kwasem traneksamowym. Produkt ten działa na skórę rozjaśniająco, łagodzi stany zapalne. W finale zabiegu dodatkowo stosuje się specjalną maskę rozjaśniającą, rekomendowaną szczególnie dla osób z problemami naczynkowymi skóry. Maska koi, regeneruje, poprawia koloryt i nawilża. Zaleca się ją po takich zabiegach, jak peelingi, mikrodermabrazja i mezoterapia.

CENA: 590-790 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PRZEBARWIENIA