Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

X-LASE Laserowy Peeling Ablacyjny – Er:Yag

Peelingi laserowe stosuje się do precyzyjnego usuwania zewnętrznej warstwy naskórka. Podczas zabiegu peelingiem ablacyjnym wiązka przenika do skóry, nagrzewa i usuwa martwe komórki. Powstają mikrouszkodzenia, które stymulowane są do gojenia się, jednocześnie wywołując produkcję kolagenu i elastyny.

Istnieją trzy poziomy głębokości peelingów ablacyjnych – lekkie złuszczanie o charakterze regenerującym i odświeżającym skórę; średnie – dające bardziej wyraziste efekty, co wiąże się z dłuższym czasem gojenia naskórka; oraz głębokie – powodujące ablację na poziomie warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Ostatni typ peelingu wykonywany jest przez lekarza dermatologa i jest on zalecany osobom z przebarwieniami, bruzdami, zmarszczkami, bliznami oraz zwiotczałą skórą. Zabieg powoduje odmłodzenie skóry, poprawę jej wyglądu, gęstości i witalności.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta. Przez kilka godzin może być również odczuwalne pieczenie naskórka. Do dwóch dni naskórek powinien zregenerować się do tego stopnia, by zaczął się złuszczać. Całkowity czas rekonwalescencji zależy od typu peelingu oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

CENA: 1000 - 1200 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MEDYCYNA ESTETYCZNA