Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Wampirzy lifting – osocze bogatopłytkowe

Zabieg oparty jest na innowacyjnym programie biostymulacji komórek skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, pozyskiwanego z krwi pacjenta. Następnie poprzez iniekcję wstrzykuje się go w skórę – odbywa się to liniowo lub za pomocą techniki mezoterapii. Działanie to gwarantuje długotrwałe efekty. Po regeneracji skóra jest zdecydowanie piękniejsza, nawilżona oraz wyraźnie i naturalnie odmłodzona. Dzieje się tak dzięki temu, że zabieg stymuluje tkanki do samoistnej rewitalizacji, wspomagając dodatkowo procesy angiogenezy (tj. tworzenia się nowych naczyń krwionośnych) oraz produkcję kolagenu.

Zabieg idealny dla osób ze zmęczoną, wysuszoną, zwiotczałą i pozbawioną blasku skórą twarzy, wyraźnymi zmarszczkami, cieniami pod oczami, kurzymi łapkami, z bliznami potrądzikowymi, a także po zabiegach dermatologicznych i inwazyjnej chirurgii plastycznej.

Metoda ta jest alternatywą dla osób, które poszukują naturalnych sposobów na poprawę wyglądu. Jeśli chodzi o używane preparaty, bazuje ona na tkankach pacjenta. Chętnie sięgają po nią pacjenci, którzy ze względów zdrowotnych (np. alergii) nie znoszą dobrze aplikacji innych podskórnych środków stymulujących skórę do naturalnej odbudowy.

Przebudowa tkanek zaczyna się po 48 godzinach, a efekty widoczne są po 2 tygodniach. Pełnowartościowy zabieg wykonuje się w 3 etapach.

CENA: 1000 - 1500 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MEDYCYNA ESTETYCZNA