Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Volumetria twarzy

Czas zostawia ślady na każdej twarzy – z biegiem lat jej kontur staje się mniej wyraźny, pojawiają się zmarszczki i zaczynają opadać policzki. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna zna proste sposoby, by spowolnić proces starzenia się skóry. Doskonały w tym zakresie jest kwas hialuronowy, który pozwala dłużej utrzymać zdrowy wygląd. Jest on podstawą volumetrii. Zabiegowi powinny poddać się osoby, które oczekują poprawy owalu twarzy, chciałyby odzyskać naturalne proporcje, podkreślić linie i kości żuchwy i jarzmowych, wyeliminować tzw. doliny łez, wygładzić zmarszczki i bruzdy. Polega na podaniu kwasu hialuronowego w okolice pozbawione objętości i konturu.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w skórze. Stosowany jest do wypełniania zmarszczek jak też do zabiegów wolumetrycznych, skupiających się na odbudowie utraconej z wiekiem witalności twarzy.

Podstawowym celem wolumetrii jest takie modelowanie i korygowanie konturów twarzy, by przywrócić im właściwy a utracony kształt. Po zabiegu skóra jest bardziej napięta i elastyczna, bruzdy i fałdy wypełnione, podbródek jest wyraźny, broda uwydatniona, a twarz wygląda szczuplej i zdecydowanie młodziej. Zmiany są widoczne tuż po podaniu preparatu, ale na ostateczne efekty trzeba poczekać około dwa tygodnie.

CENA: 2400 - 4000 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MEDYCYNA ESTETYCZNA