Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Masaż „Lomi Lomi”

Hawajski masaż leczniczy Lomi Lomi bazuje na oryginalnej technice pracy z ciałem, opartej na ugniataniu, pocieraniu, mocnego dotyku przeplatanego delikatniejszym. Masaż ten jest niezwykle zmysłowy i sensualny. Dla zwiększenia efektu odprężenia wykorzystuje się specjalne, aromatyczne olejki eteryczne o właściwościach antyseptycznych, kojących, pobudzających układ limfatyczny, oczyszczające organizm z toksyn, działająco wyciszająco oraz nawilżająco. Charakterystyczne dla tego masażu jest wykorzystanie specjalnych technik pracy przedramionami.

W naturalny sposób leczy psychikę, bazując na starodawnych tajnikach rytuałów, z których Lomi Lomi się wywodzi. W trakcie zabiegu istotny jest też oddech, który odpowiednio poprowadzony dodatkowo pobudza ciało do pracy. Ponieważ zakres i siła masażu dobierane są indywidualnie, poprzedzony jest on krótką rozmową o stanie zdrowia i kondycji psychicznej. Masażysta ocenia także stan ciała pacjenta – napięcie jego mięśni, ruchliwość, rytm oddechu.

Do masażu używane są olejki eteryczne, które pozwalają uzyskać efekt oczyszczający, kojący, leczniczy i nawilżający. Zabiegowi towarzyszy muzyka relaksacyjna.

Masaż odbywać się w klimatycznych, nastrojowych warunkach, w dobrze ogrzanym pomieszczeniu.

85 min - 290 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MASAŻE ORIENTALNE I RELAKSACYJNE