Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Masaż czekoladowy

Masaż czekoladowy to propozycja dla miłośników pięknego zapachu, pragnących doznać działania silnie odprężającego i regeneracyjnego. Przynosi wspaniałe rezultaty zarówno dla ciała, jak i duszy.

Czekolada posiada wiele wspaniałych właściwości – poprawia krążenie, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejsza cellulit. Dzieje się tak za sprawą czynnych składników czekolady, do których zalicza się m.in. witaminy z grup A, E i B, dobre lipidy, magnez, a także polifenole, tj. silne przeciwutleniacze, usuwające wolne rodniki i wpływające hamująco na proces starzenia się komórek.

Masaż oparty jest na klasycznej technice. Na ciało nakładana jest stuprocentowa miazga kakaowa z dodatkami aromatycznych olejków. Dobroczynne działanie czystej miazgi kakaowej znane są od lat. To między innymi: nawilżenie, natłuszczenie, regeneracja ale przede wszystkim czekolada odpręża i relaksuje. Na zakończenie masażu podajemy czekoladę do picia.

Efekty masażu są złożone – od wspaniałej skóry, odżywionej, o pięknym kolorycie i blasku, do poczucia relaksu i odprężenia.

55 min - 220 PLN
85 min - 290 PLN
115 min - 390 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MASAŻE ORIENTALNE I RELAKSACYJNE