Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Masaż Hawajski

Hawajski masaż leczniczy Lomi Lomi bazuje na oryginalnej technice pracy z ciałem, opartej na ugniataniu, pocieraniu, mocnego dotyku przeplatanego delikatniejszym. Masaż ten jest intensywny, dający uczucie błogości ciału i duszy. Jego zaletą jest także fakt, że obniża napięcie mięśniowe i usuwa wewnętrzne blokady.

W naturalny sposób leczy psychikę, bazując na starodawnych tajnikach rytuałów, z których Lomi Lomi się wywodzi. W trakcie zabiegu istotny jest też oddech, który odpowiednio poprowadzony dodatkowo pobudza ciało do pracy. Ponieważ zakres i siła masażu dobierane są indywidualnie, poprzedzony jest on krótką rozmową o stanie zdrowia i kondycji psychicznej. Masażysta ocenia także stan ciała pacjenta – twardość jego mięśni, ruchliwość, rytm oddechu.

Do masażu używane są olejki eteryczne, które pozwalają uzyskać efekt oczyszczający, kojący, leczniczy i nawilżający. Zabiegowi towarzyszy muzyka relaksacyjna.

Masaż odbywać się w klimatycznych, nastrojowych warunkach, w dobrze ogrzanym pomieszczeniu. Czas trwania masażu to od 1,5 do 2 godzin.

55 min - 220 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

MASAŻE ORIENTALNE I RELAKSACYJNE