Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Presoterapia + Bandaże Arosha – Firm UP/Lift Plus

Presoterapia jest nowoczesną technologią zabiegu uciskowego, wykorzystującego specjalne rękawy ze strumieniem sprężonego powietrza. Do najważniejszych właściwości tej metody zalicza się pobudzenie krążenia krwi, leczenie obrzęków (także o charakterze przewlekłym), regulacja wody w organizmie oraz walka z cellulitem. Dodatkowe walory to: zapobieganie występowania żylaków oraz wparcie liposukcji.

Zabieg polega na umieszczeniu pacjenta w specjalnym kombinezonie/rękawie, do którego wpuszczane jest powietrze, wywołujące nacisk na odpowiednie części ciała, pobudzając krew i limfę do przyspieszonego krążenia. Zabieg odbywa się od kostek, przez łydki aż ku górze. Takie mechaniczne działanie służy oczyszczeniu organizmu z zalegających toksyn i nadmiaru wody.

Efektem zabiegu jest piękniejsze, bardziej odżywione i elastyczne ciało, zdrowsza, pełna blasku skóra oraz poczucie odprężenia.

W zabiegu używa się dwóch rodzajów bandaży. Lift Plus zawiera wiele aktywnych składników, które działają nawilżająco i przeciwutleniająco. Doskonale ujędrnia i modeluje sylwetkę. W zabiegu też używa się bandaży Firm Up, które poprzez wysoką zawartość elastyny, kolagenu i wielu innych składników mają właściwości antycellulitowe i odchudzające.

CENA: 410 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

ZABIEGI LIFTINGUJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE