Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Depilacja Lycon

Depilacja Lycon opiera się na usuwaniu owłosienia za pomocą odpowiedniego, certyfikowanego wosku, bazującego w 100% na naturalnych składnikach, do których należą żywice, wosk pszczeli oraz olejki. Cechą odróżniającą ten zabieg od tradycyjnych sposobów depilacji woskiem jest to, że metoda Lycon daje gwarancję bezbolesnego usuwania nadmiaru owłosienia. Jest to spowodowane tym, że wosk ten nie podrażnia skóry. Co więcej, umożliwia pozbycie się włosków o długości 1 mm, zostawiając po zabiegu skórę miękką i delikatną. Metodę tę poleca się szczególnie do depilacji miejsc wrażliwych, jak np. pachy czy okolice bikini.

Do depilacji Lycon wykorzystuje się różne woski, tj. Hot Wax – doskonały do krótkich włosków w delikatnych obszarach, Lycojet – sprawdzający się właściwie w miejscach trudno dostępnych oraz Strip Wax – działający na skórę kojąco i aromatyzująco.

Zwolennicy tej metody wybierają ją także z uwagi na piękny zapach plastrów oraz fakt, że cały proces jest zabiegiem niezwykle przyjemnym i relaksującym. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny.

Bikini Płytkie

60 min
200 zł

Bikini Głębokie

60 min
250 zł

Broda

20 min
40 zł

Górna Warga

20 min
40 zł

Nos

20 min
40 zł

Pachy

30 min
70 zł

Twarz

40 min
100 zł

Brwi

20 min
40 zł

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

USUWANIE OWŁOSIENIA