Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Depilacja laserowa Light Sheer

Depilację Light Sheer wykonuje się w oparciu o laser diodowy, emitujący fale o długości 800 nm, dzięki którym możliwe jest skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia z odpowiednich części ciała. Wygenerowane przez laser fale trwale niszczą znajdujące się pod skórą mieszki włosowe i melatoninę (tj. odpowiedni barwnik). Pod wpływem termicznego działania lasera dochodzi do uszkodzenia mieszka włosa, bez możliwości zranienia czy uszkodzenia otaczających włosa tkanek. Uszkodzenie mieszka ma charakter nieodwracalny, co jest równoznaczne z tym, że w miejscu tym nie wyrosną już nowe włosy.

Działanie lasera ma charakter powierzchniowy, stąd nie działa on na cały organizm, koncentrując się na wybranym przez pacjenta obszarze lub miejscu. Decydując się na taki sposób walki z owłosieniem, należy pamiętać, że włosy rosną w różnym tempie, a laser usuwa jedynie te, które znajdują się w fazie wzrostu. Pozostałe w czasie od 3 do 8 tygodni pozostają w sferze uśpienia. Usunięcie ich będzie możliwe wówczas, gdy znów znajdą się w fazie wzrostu, stąd dla pełnego efektu zabieg należy wykonać kilkakrotnie.

Depilacja Light Sheer jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Pierwszy zabieg niweluje do 60% owłosienia, z kolei trzykrotne powtórzenie pozwala pozbyć się ich w całości.

Baki

160 zł

Bikini Płytkie

300 zł

Bikini Głębokie

400 zł

Broda

160 zł

Brzuch

260 zł

Całe Nogi

1000 zł

Kark

300 zł

Łydki

460 zł

Pachy

300 zł

Plecy

500 zł

Ręce

600 zł

Tors

460 zł

Uda

560 zł

Wąsik

160 zł

Przedramiona

400 zł

Kolana

100 zł

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

USUWANIE OWŁOSIENIA