Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Masaż Kobido

Jeden z najstarszych masaży na świecie i jednocześnie rytuał gwarantujący intensywny relaks, dotlenienie, odżywienie i oczyszczenie skóry, a także stymulację punktów energetycznych. Uznawany jest za najbardziej zaawansowaną technikę masażu japońskiego, z którego się wywodzi. Dzięki natychmiastowej i długotrwałej skuteczności nazywany jest niechirurgicznym liftingiem, a otrzymane efekty są porównywalne z rezultatami, jakie uzyskuje się dzięki interwencji chirurga plastycznego.

Cel masażu Kobido

Aktywacja linii przepływu energii (na twarzy zwanych „południkami”) oraz tsubo – punktów akupresury. W ten sposób uzyskuje się głęboką stymulację nie tylko tkanek i mikrokrążenia w obszarze poddawanym zabiegowi, ale także wielu narządów organizmu.

Przebieg masażu Kobido

Zabieg składa się z dwóch części: relaksującej i energetyzującej. Na początku, podczas relaksowania, niwelowane są napięcia w skórze, tkance podskórnej i mięśniach. Potem następuje etap dostarczania energii, co osiąga się poprzez subtelne uciskanie punktów tsubo i masowanie meridianów znajdujących się w obszarze poddawanym zabiegowi. Ponieważ masaż Kobido aktywuje nerwy i mikrokrążenie, zwiększa się przepływ życiodajnej energii, poprawia się dotlenienie i odżywienie tkanek, a usuwanie toksyn z tkanek i zalegającej w nich wody ulega przyspieszeniu.

Efekty masażu Kobido

Gładka, jędrna skóra, spłycone zmarszczki i bruzdy, mniej widoczne zwiotczenia, a także poprawiony owal twarzy, promienny i młodszy wygląd to wyniki odpowiedniej stymulacji – nie tylko samej skóry i tkanek podskórnych, ale także głębiej leżących struktur. Wspaniałe rezultaty masażu widać już po jednym zabiegu, ale najlepsze efekty uzyskuje się wykonując masaż Kobido regularnie – zgodnie z częstotliwością dobraną do stanu skóry i wieku osoby oddającej się zabiegowi.

 

CENA: 270 - 370 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

LIFTINGUJĄCE MASAŻE TWARZY