Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Masaż japoński twarzy

Całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda na zmniejszenie napięcia tkanek, poprawę krążenia i owalu twarzy i odmłodzenie wyglądu, zapewniająca głęboki relaks. Jest jednym z najstarszych rytuałów masażu na świecie. Nazywamy bywa liftingiem bez skalpela, ponieważ zapewnia widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymujący się długotrwale efekt wygładzenia i napięcia skóry twarzy, a wykonywany regularnie – ujędrnia skórę i odmładza.

Przebieg masażu japońskiego twarzy

Masażysta wyczytuje informacje zapisane na twarzy, które spowodowane mogą być przez trzy różne rodzaje czynników:

  • So In – czynniki wrodzone, genetyczne (odpowiedzialne m.in. za rodzaj cery, wrodzone przebarwienia, piegi);
  • Gai In – czynniki środowiskowe docierające z zewnątrz (ciepło, zimno, wilgoć lub jej niedostatek);
  • Nai In – czynniki wynikające z wnętrza (różne emocje).

W trakcie zabiegu dzięki ruchom najpierw relaksującym, a potem energetyzującym aktywowane są obszary refleksologiczne znajdujące się na twarzy, które odpowiadają za pracę narządów wewnętrznych. W ten sposób poprzez masaż usprawnia się ich pracę oraz pobudza krążenie i przepływ energii w meridianach.

Cel masażu japońskiego twarzy

Likwidacja przyczyny, która powoduje konkretny problem kosmetologiczny (np. zmarszczki lub poszarzała cera spowodowane niedotlenieniem czy odkładaniem się toksyn). Istotą japońskiego masażu twarzy jest głębokie pobudzanie punktów akupresury, a także drenaż limfatyczny. Dzięki temu uzyskuje się efekt głębokiego i długotrwałego liftingu.

Efekty masażu japońskiego twarzy

Zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu, a zwiotczenia – redukcji; skóra ulega ujędrnieniu, tonizacji i pozbywa się toksyn. Wspomaga to eliminowanie przebarwień i trądziku. Dzięki pobudzeniu witalności skóry odzyskuje ona nie tylko gładkość, ale także promienny, świetlisty wygląd. Masaż japoński wykonywany regularnie opóźnia skutecznie procesy starzenia, poprawia owal twarzy i jest świetną profilaktyką utraty jędrności i elastyczności tkanek twarzy.

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

LIFTINGUJĄCE MASAŻE TWARZY