Relacja z warsztatów rozwojowo- networkingowych WŁĄCZ SIĘ DO GRY – EDYCJA ŚWIĄTECZNA

W poniedziałek 9 grudnia 2019r. w Ce-Ce Beauty Clinic odbyło się wyjątkowe wydarzenie.

“Włącz się do gry” to cykl spotkań rozwojowo – networkingowych, które mają na celu: 

– zainspirowanie i zaktywizowanie do działania,
– zdobywanie kontaktów biznesowych,
– wymianę najlepszych praktyk rozwojowo-biznesowych,
– nawiązanie grupy wsparcia w rozwoju i rekomendacji własnych usług,
– wzmocnieniu świadomej decyzji, że to, co masz, zależy tylko od Ciebie.

Wydarzenie rozpoczęło się od prezentacji z miniwarsztatem o stresie, jak nim zarządzać, jak optymalizować poziom stresu z poziomu ciała i ducha. W czasie warsztatu zaprezentowano konkretne rozwiązania, jak przejąć kontrolę nad stresem, by on nie przejmował kontroli nad nami.

Cenne wskazówki przekazała Zuza Sentkowska coach i doradca zawodowo-edukacyjny.

Techniki masażu i praktyczne triki, które pomagają zrelaksować się na co dzień przekazał masażysta Ce-Ce Beauty Clinic Ricardo Florez.

Na spotkaniu nie zabrakło niespodzianek.

W prezencie dla uczestniczek nasza stylistka Ewelina Czerwiec wykonywała fresh manicure.

Masażystka Weronika Dolecka wykonywała liftingujące masaże twarzy.

Masaż Kobido oraz Japoński Masaż Twarzy to [Nowość] w ofercie Ce-Ce Beauty Clinic. 

Dowiedz się więcej:

Można było wziąć udział w kosmetycznym kiermaszu świątecznym i skompletować upominki pod choinkę w promocyjnych cenach, nie musząc przedzierać się przez zatłoczone galerie handlowe.

Panie otrzymały również vouchery zniżkowe na usługi Ce-Ce Beauty Clinic w dniu wydarzenia.

Był też czas na integrację czyli wymiana dobrej energii i kontaktów. 

Na zakończenie spotkania odbyła się loteria wizytówkowa. Właścicielka i założycielka Ce-Ce Beauty Clinic Dorota Duda wręczyła uczestnikom vouchery podarunkowe na masaże Kobido, masaże japońskie twarzy oraz masaże orientalne.

Poznaj naszych ekspertów:

Zuza Sentkowska: psycholog, doradca zawodowo-edukacyjny, coach, trener. Jej misją jest wsparcie ludzi w rozwoju, tak by każdy człowiek miał możliwość żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i marzeniami. Z prawdziwą pasją przekłada najnowsze odkrycia naukowe z dziedziny psychologii, neurologii oraz medycyny na praktyczne strategie zachowania zdrowia, szczęścia i odnoszenia sukcesów.

Ricardo Florez: masażysta w Ce Ce Beauty Clinic i instruktor spa. Pochodzi z Peru, gdzie przez lata pracował w luksusowym hotelu, dodatkowo szkoląc masażystów i miejscowych terapeutów z Machu Picchu. Prywatnie pasjonat podróży i gotowania. Interesuje się medycyną naturalną, biologią, fizyką kwantową i filozofią. W wolnym czasie medytuje i uczy się języków obcych, w tym języka polskiego, który jest już na bardzo dobrym poziomie.

Weronika Dolecka: w Ce-Ce Beauty Clinic fizjoterapeutka i masażystka o wszechstronnych umiejętnościach. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się w masażach leczniczych, klasycznych, ale również w typowych masażach SPA jak gorące kamienie, masaż świecą czy gorącą czekoladą. Posiada doświadczenie w pracy nad modelowaniem sylwetki za pomocą zabiegów manualnymi, jak również z użyciem nowoczesnych urządzeń hi-tech.

Ponad to specjalizuje się w japońskich masażach twarzy, które należą do naturalnych metod liftingujacych.

Ewelina Czerwiec: w Ce-Ce Beauty Clinic specjalistka od manicure i pedicure. W branży od 17 lat. Doświadczona nie tylko w pielęgnacji dłoni i stóp, ale także wieloletnia instruktorka Centrum Kształcenia Manikiurzystów, jak również Centrum kształcenia Peggy Sage, gdzie niejednokrotnie pełniła funkcję jurorki w mistrzostwach stylizacji paznokci. Na koncie jej zawodowych osiągnięć znajduje się współpraca z wieloma domami mody w Paryżu. Związana z wieloma prestiżowymi markami, takimi jak: Dior, Chanel czy Hermes. Ceniona przez klientów za unikatową wiedzę, wysoką jakość obsługi i komunikatywność.

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych. Już niedługo kolejne wydarzenia w Ce-Ce Beauty Clinic.